2016 Yılının En İyi Süper Kahraman Filmleri

Hazır 2016 biterken bir liste yapalım dedik.


1-) Doctor Strange

Gerek konusu, gerek efektleri, gerekte oyunculuklarıyla Doctor Strange ön plana çıkıyor. Film ülkemizde 4 Kasım'da vizyona girdi.
IMDB: 8.0

2-) Captain America: Civil War
Ülkemizde 6 Mayıs tarihinde vizyona giren film her konuda başarılıydı. Marvel'dan çıkan bu film yılın en çok hasılat yapan filmi olmasıyla dikkat çekiyor.
IMDB: 8.0

3-) Suicide Squad
Aslında DC hayranlığım yüzünden bu filmi 2.sıraya koyacaktım ama objektif baktım ve 3.sıraya koymaya karar verdim. Yıldızlar geçidi olan bu film çok eğlenceli bir filmdi. Espriler yerinde, hiç bir şey boşuna değildi. Margot Robbie'nin canlandırdığı Harley karakterine hayran kalmamak imkansızdı.
IMDB: 6.5

4-) Batman V Superman: Dawn Of Justice
Belkide en çok heyecanlandığım film... Filmin konusu gerektiğinden fazla karışıktı, filme çok şey sıkıştırılmaya çalışılmıştı ama seyir sevki güzeldi özellikle efektleri ön plana çıkıyordu. Filmin en büyük artılarından biri Batman'di. Ben Affleck'in canlandırdığı karakter tam anlamıyla Batman'di.
IMDB:6.8
5-) X-Men: Apocalypse
X-Men tam anlamıyla meh denecek filmdi. Filmde Magneto dışında çokta iyi şey yoktu.
IMDB: 7.2

6-) Deadpool
Deadpool tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Filmin amacı komedi-aksiyon filmi olmak iken ikisinide başaramadı. İzlerken ciddi anlamda sıkıldığım tek filmdi.
IMDB: 8.1

Çevirilerin yakında devam edecek olmasıyla beraber böyle yazılarda artacak. Sağlıcakla kalın.

Yorumlar

Yorum Gönder